O nas

Profil Match

Od 2002 r. w ścisłej współpracy z firmami z całej Danii staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania rekrutacyjne w obszarze magazynów, produkcji, biur, administracji i rzemieślnictwa.

Odkrywanie potrzeb i oczekiwań klienta względem kandydata jest naszą specjalnością. Dzięki wnikliwemu, profesjonalnemu procesowi rekrutacji udaje nam się znaleźć odpowiedniego kandydata na każde stanowisko.

Naszym punktem wyjścia w całym procesie jest przede wszystkim dostosowanie do oczekiwań do klienta i informowanie go na bieżąco o postępach w procesie rekrutacji. Dzięki temu możemy nie tylko znaleźć idealnego kandydata na dane stanowisko, ale i wyręczyć klienta w nakładzie pracy, jaki musiałby włożyć w cały proces.

The only recruitment agency you’ll ever need

Wartości Profil Match

Wartości naszej firmy bazują na trzech podstawowych zasadach, które ściśle łączą się ze sobą: Happy Employees, Customer Satisfaction oraz A Good Business. Radość, uśmiech i dobry humor są zaraźliwe, co znajduje odzwierciedlenie w poziomie usług, które oferujemy. Dzięki solidnej bazie klientów, którą budujemy od stworzenia Profil Match w roku 2002, wiemy, że każda firma ma odmienne wymagania, dlatego razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Was.

Happy Employees

Kiedy jesteśmy szczęśliwi i zmotywowani, mamy o wiele lepsze warunki do działania – na tym założeniu opieramy się w pracy ! Słuchamy siebie nawzajem, szanujemy i jesteśmy wobec siebie szczerzy. Śmiejemy się razem i wspólnie poszukujemy rozwiązań do naszych zadań.

Nie szukamy sensu naszej pracy – to my jesteśmy jej sensem.

Customer Satisfaction

Nasza radość i motywacja są fundamentami w staraniach o dostarczenie najlepszych możliwych usług i co najważniejsze – rozwiązań. Słuchamy Cię, szanujemy i jesteśmy z Tobą szczerzy. Śmiejemy się razem z Tobą, bierzemy pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby – i wiele więcej.

A Good Business

Kiedy jesteśmy szczęśliwi, staramy się, byś i Ty był usatysfakcjonowany. Kiedy Ty jesteś szczęśliwy, nasza współpraca staje się lepsza. Kiedy nasza współpraca się rozwija – obie strony są zadowolone.

Spełnienie we współpracy osiągamy dzięki uśmiechowi, zrozumieniu, akceptacji różnorodności i wnikliwej analizie potrzeb, aby dać Ci najlepsze rozwiązania.